Adam Bartoś otrzymał Medal Prezydenta Miasta Lublin

Adam Bartoś otrzymał Medal Prezydenta Miasta Lublin w uznaniu za działalność na rzecz upowszechniania kultury oraz zaangażowanie w realizację licznych przedsięwzięć służących wszechstronnemu rozwojowi Miasta Lublin. Wręczenie nagród odbyło się 28.052019 podczas Gali Kultury w Lublinie. fot. Łukasz Kaczanowski Ideą nagrody jest wyróżnienie instytucji, organizacji i osób, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością […]

Radio Świdnik – wywiad z Adamem Bartosiem

  Marcin Szostek z Radia Świdnik przeprowadził wywiad z Adamem po Chatka Blues Festival 2018.  W wywiadzie m.in. o płycie „Nowy Ląd”, ulubionych wokalistach i gitarzystach, festiwalu „Chatka Blues”. Całość do posłuchania na antenie Radia.

9. Chatka Blues Festival

Adam wystąpi z zespołem na 9. edycji Chatka Blues Festival.  Początek koncertu o godz. 20:00 w ACK Chatka Żaka (ul. Radziszewskiego 16). Kwartet Adama Bartosia wystąpi w składzie:  Adam Bartoś, Jan Jarecki, Maciej Baraniak i Mateusz Jakubczyk. Pełny program i szczegółowe informacje dostępne są na stronie festiwalu!  Zobacz wydarzenie i kup bilet.  Zapraszamy!